CL19A226MR7NWN8
Номер детали производителя:
CL19A226MR7NWN8
Производитель/бренд:
Samsung Electro-Mechanics
Часть описания:
CAP CER 22UF 4V X5R 0504
Производитель :
Samsung Electro-Mechanics
Категория продукта :
Керамические конденсаторы
Applications :
General Purpose
Capacitance :
22 µF
Failure Rate :
Features :
Low ESL
Height - Seated (Max) :
Lead Spacing :
Lead Style :
Mounting Type :
Surface Mount, MLCC
Operating Temperature :
-55°C ~ 85°C
Package / Case :
0504 (1210 Metric)
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.047" L x 0.035" W (1.20mm x 0.90mm)
Temperature Coefficient :
X5R
Thickness (Max) :
0.031" (0.80mm)
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
4V