XBP4SMAJ024C-G
Номер детали производителя:
XBP4SMAJ024C-G
Производитель/бренд:
Torex Semiconductor Ltd.
Часть описания:
TVS DIODE 24VWM 38.9VC SMA-PG
Производитель :
Torex Semiconductor Ltd.
Категория продукта :
Диоды ТВС
Applications :
Telecom
Bidirectional Channels :
1
Capacitance @ Frequency :
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
10.3A
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
150°C (TJ)
Package / Case :
DO-214AC, SMA
Power - Peak Pulse :
400W
Power Line Protection :
No
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
SMA-PG
Type :
Zener
Unidirectional Channels :
Voltage - Breakdown (Min) :
26.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
38.9V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
24V