IB047-SMSM-6.0IN
- Номер детали производителя:
- IB047-SMSM-6.0IN
- Производитель/бренд:
- Times Microwave Systems
- Часть описания:
- SMA (M) TO SMA (M) STRAIGHT 6" A
- Состояние запаса:
- 10
- Производитель :
- Times Microwave Systems
- Категория продукта :
- Коаксиальные кабели (РЧ)
- 1st Connector :
- SMA Plug
- 1st Connector Mounting Feature :
- 1st Connector Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- 1st Contact Gender :
- Male
- 2nd Connector :
- SMA Plug
- 2nd Connector Mounting Feature :
- 2nd Connector Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- 2nd Contact Gender :
- Male
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Cable Type :
- 0.047" Flexible Cable
- Color :
- Blue
- Connector Impedance :
- Features :
- Frequency - Max :
- 27 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 6.000" (152.40mm)
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 125°C