STX-2500-3NTR
- Номер детали производителя:
- STX-2500-3NTR
- Производитель/бренд:
- Kycon
- Часть описания:
- STEREO JACK 2.5MM, SMT NON-THREA
- Состояние запаса:
- 445
- Производитель :
- Kycon
- Категория продукта :
- Аудиоразъемы
- Actual Diameter :
- 0.102" (2.60mm)
- Connector Type :
- Phone Jack
- Features :
- Board Guide
- Gender :
- Female
- Industry Recognized Mating Diameter :
- 2.50mm (0.094", 3/32", Sub Mini, Miniature) - Headphone
- Insulation Color :
- Internal Switch(s) :
- Does Not Contain Switch
- Mounting Type :
- Surface Mount, Right Angle
- Number of Positions/Contacts :
- 3 Conductors, 3 Contacts
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 80°C