ASMZG2500ZB058L13
- Номер детали производителя:
- ASMZG2500ZB058L13
- Производитель/бренд:
- Siretta
- Часть описания:
- CBL ASSY TNC JACK-PLUG 82'
- Состояние запаса:
- 9
- Производитель :
- Siretta
- Категория продукта :
- Коаксиальные кабели (РЧ)
- 1st Connector :
- TNC Jack
- 1st Connector Mounting Feature :
- 1st Connector Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- 1st Contact Gender :
- Female
- 2nd Connector :
- TNC Plug
- 2nd Connector Mounting Feature :
- 2nd Connector Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- 2nd Contact Gender :
- Male
- Cable Impedance :
- Cable Type :
- LLC200A
- Color :
- Black
- Connector Impedance :
- Features :
- Shielded
- Frequency - Max :
- 6 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 984.3" (25.0m) 82.0'
- Operating Temperature :
- Overall Impedance :
- 50 Ohms