104HC3A102K2SM6
Номер детали производителя:
104HC3A102K2SM6
Производитель/бренд:
Cornell Dubilier / Illinois Capacitor
Часть описания:
CAP FILM 0.1UF 10% 1KVAC CHASSIS
Производитель :
Категория продукта :
Пленочные конденсаторы
Applications :
General Purpose
Capacitance :
0.1 µF
Dielectric Material :
Polypropylene (PP)
ESR (Equivalent Series Resistance) :
1.5 mOhms
Features :
Height - Seated (Max) :
1.201" (30.50mm)
Lead Spacing :
Mounting Type :
Chassis Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
Nonstandard
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
2.677" L x 1.189" W (68.00mm x 30.20mm)
Termination :
Threaded, Female
Tolerance :
±10%
Voltage Rating - AC :
1000V (1kV)
Voltage Rating - DC :
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    BATT LITH 3.7V 85MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITHIUM 3.7V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3.7V COIN 20.0MM