302-28-20-GR-0100F
Номер детали производителя:
302-28-20-GR-0100F
Производитель/бренд:
CnC Tech
Часть описания:
CBL RIBN 20COND 0.05 GRAY 100'
Состояние запаса:
35
Производитель :
CnC Tech
Категория продукта :
Плоские ленточные кабели
Cable Type :
Flat Cable
Conductor Strand :
7 Strands / 36 AWG
Features :
Jacket (Insulation) Material :
Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Jacket Color :
Gray
Length :
100.0' (30.48m)
Number of Conductors :
20
Operating Temperature :
105°C
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Product Status :
Active
Ratings :
UL Style 2651
Ribbon Thickness :
0.035" (0.89mm)
Ribbon Width :
1.000" (25.40mm)
Shielding :
Unshielded
Voltage :
300 V
Wire Gauge :
28 AWG