EH35MMSSC
- Номер детали производителя:
- EH35MMSSC
- Производитель/бренд:
- Switchcraft / Conxall
- Часть описания:
- CONN JACK STEREO 3.5MM PNL MNT
- Состояние запаса:
- 81
- Производитель :
- Switchcraft / Conxall
- Категория продукта :
- Аудиоразъемы
- Actual Diameter :
- 0.142" (3.60mm)
- Connector Type :
- Phone Jack
- Features :
- Gender :
- Female
- Industry Recognized Mating Diameter :
- 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone
- Insulation Color :
- Internal Switch(s) :
- Does Not Contain Switch
- Mounting Type :
- Panel Mount
- Number of Positions/Contacts :
- 3 Conductors, 3 Contacts
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 60°C