35RAPC4BV4
- Номер детали производителя:
- 35RAPC4BV4
- Производитель/бренд:
- Switchcraft / Conxall
- Часть описания:
- CONN JACK STEREO 3.5MM R/A
- Состояние запаса:
- 979
- Производитель :
- Switchcraft / Conxall
- Категория продукта :
- Аудиоразъемы
- Actual Diameter :
- 0.142" (3.60mm)
- Connector Type :
- Phone Jack
- Features :
- Mounting Hardware, Thread Lock
- Gender :
- Female
- Industry Recognized Mating Diameter :
- 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone