BU-5050-B-36-0
- Номер детали производителя:
- BU-5050-B-36-0
- Производитель/бренд:
- Mueller Electric Co.
- Часть описания:
- CBL ASSY BNC PLUG RG58C 36"
- Состояние запаса:
- 30
- Производитель :
- Mueller Electric Co.
- Категория продукта :
- Коаксиальные кабели (РЧ)
- 1st Connector :
- BNC Plug
- 1st Connector Mounting Feature :
- 1st Connector Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- 1st Contact Gender :
- Male
- 2nd Connector :
- BNC Plug
- 2nd Connector Mounting Feature :
- 2nd Connector Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- 2nd Contact Gender :
- Male
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Cable Type :
- RG-58C
- Color :
- Black
- Connector Impedance :
- Features :
- Shielded
- Frequency - Max :
- Ingress Protection :
- Length :
- 36.00" (914.40mm)
- Operating Temperature :
- Overall Impedance :
- 50 Ohms