PS2827AB0254S
Номер детали производителя:
PS2827AB0254S
Производитель/бренд:
Parlex Corp.
Часть описания:
CABLE ASSY 31POS RCPT-RCPT 10"
Состояние запаса:
58
Производитель :
Parlex Corp.
Категория продукта :
Прямоугольные кабельные сборки
Cable Termination :
IDC
Color :
Gray, Ribbon
Connector Type :
Socket to Socket
Contact Finish :
Tin
Contact Finish Thickness :
Features :
Length :
0.833' (254.00mm, 10.00")
Number of Positions :
31
Number of Rows :
2
Pitch - Cable :
Pitch - Connector :
0.039" (1.00mm)