NSYCRN86200
Номер детали производителя:
NSYCRN86200
Производитель/бренд:
Schneider Electric
Часть описания:
CRN WM ENCLOSURE 800X600X200
Производитель :
Schneider Electric
Категория продукта :
Коробки
Area (L x W) :
744in² (4800cm²)
Color :
Gray
Container Type :
Enclosure
Design :
Cover Included
Features :
Height :
7.874" (200.00mm)
Material :
Metal, Steel
Material Flammability Rating :
Product Status :
Active
Ratings :
IP66
Size / Dimension :
31.496" L x 23.622" W (800.00mm x 600.00mm)