BC-ATS-101007
Номер детали производителя:
BC-ATS-101007
Производитель/бренд:
Boxco
Часть описания:
BOX ABS CLEAR 3.937"L X 3.937"W
Состояние запаса:
17
Производитель :
Boxco
Категория продукта :
Коробки
Area (L x W) :
15.5in² (100cm²)
Color :
Light Gray, Clear Cover
Container Type :
Box
Design :
Lift-Off Screw Cover
Features :
Sealing Gasket, Wall Mount
Height :
2.953" (75.00mm)
Material :
Plastic, ABS Body, Polycarbonate Cover
Material Flammability Rating :
UL94 HB
Product Status :
Active
Ratings :
IP66, IP67, NEMA 4X,6, UL 508A
Size / Dimension :
3.937" L x 3.937" W (100.00mm x 100.00mm)