5602-33-0142A-800
Номер детали производителя:
5602-33-0142A-800
Производитель/бренд:
3M
Часть описания:
CABLE SATA F-F 800MM
Производитель :
3M
Категория продукта :
Подключаемые кабели
Cable Connectors :
SATA
Cable Type :
Flat, Twin Axial
Color :
Silver
Connector Type :
Receptacle to Receptacle
Fastening Type :
Latch Lock
Features :
Gender :
Female to Female
Length :
2.62' (800.00mm)
Number of Positions :
7
Product Status :
Obsolete
Shielding :
Usage :
Internal
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
  • ATGBICS® by Approved Technology Ltd
    Avago Broadcom Compatible Active
    CABLE SFP28 TO SFP28 M-M 3M
    INTEL COMPATIBLE, SFP28 ACTIVE O
    CABLE SFP28 TO SFP28 M-M 3M
    Intel Compatible Active Optical
Сопутствующие товары
Часть Производитель Запас Описание
5602 Knowles Precision 1,013 CAP TRIMMER 1-30PF 250V PNL MNT
5602 Lumberg Automation 7,151 RKMV 3-294/10 M
5602 Adafruit 1 ASSEMBLED ADAFRUIT 0.56 4-DIGIT
5602 Bourns, Inc. 9,538 FIXED IND 10UH 14A 8 MOHM TH
5602 BATTERY Interlight 6,122 Replacement for R&d Batteries 56
5602-0-01-80-00-00-03-0 Mill-Max 8,597 CONN PC PIN CIRC
5602-11-0000-000 3M 8,919 CABLE SATA F-F 1M
5602-11-0000-500 3M 3,159 CABLE SATA F-F 500MM