RBF63P06G10G
Номер детали производителя:
RBF63P06G10G
Производитель/бренд:
Serpac Electronic Enclosures
Часть описания:
PLASTIC BOX ENCLOSURE WITH FLANG
Производитель :
Serpac Electronic Enclosures
Категория продукта :
Коробки
Area (L x W) :
19.8in² (128cm²)
Color :
Gray
Container Type :
Enclosure
Design :
Cover Included
Features :
Height :
1.590" (40.39mm)
Material :
Plastic, Polycarbonate
Material Flammability Rating :
Product Status :
Active
Ratings :
IP67, NEMA 4
Size / Dimension :
6.300" L x 3.150" W (160.02mm x 80.01mm)
Thickness :
0.120" (3.05mm)
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    GASKET 6.876 X 4.876"