CES10201V05B0DG
- Номер детали производителя:
- CES10201V05B0DG
- Производитель/бренд:
- INPAQ Technology Co., Ltd.
- Часть описания:
- ESD SUPPRESSORS 0201 VDC 5V CP 0
- Производитель :
- INPAQ Technology Co., Ltd.
- Категория продукта :
- Диоды ТВС
- Applications :
- DVI, HDMI, USB
- Bidirectional Channels :
- 1
- Capacitance @ Frequency :
- 0.1pF @ 1MHz
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Package / Case :
- 0201 (0603 Metric)
- Power - Peak Pulse :
- Power Line Protection :
- No
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- 0201
- Type :
- Zener
- Unidirectional Channels :
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 300V (Typ)
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 30V (Typ)
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 5V (Max)