1591XXTSBK
- Номер детали производителя:
- 1591XXTSBK
- Производитель/бренд:
- Hammond Manufacturing
- Часть описания:
- BOX PLAS BLK 4.853"L X 3.278"W
- Состояние запаса:
- 180
- Производитель :
- Hammond Manufacturing
- Категория продукта :
- Коробки
- Area (L x W) :
- 15.9in² (103cm²)
- Color :
- Black
- Container Type :
- Box
- Design :
- Cover Included
- Features :
- PCB Supports
- Height :
- 2.392" (60.76mm)
- Material :
- Plastic, Non Specified
- Material Flammability Rating :
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- IP54
- Size / Dimension :
- 4.853" L x 3.278" W (123.27mm x 83.26mm)
- Thickness :
- 0.079" (2.01mm)