UE106M035HDHTA
- Номер детали производителя:
- UE106M035HDHTA
- Производитель/бренд:
- Aillen
- Часть описания:
- CAP. ALUM 10UF 35V 20% SMD
- Производитель :
- Aillen
- Категория продукта :
- Алюминиевые электролитические конденсаторы
- Applications :
- General Purpose
- Capacitance :
- 10 µF
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 1.8Ohm
- Height - Seated (Max) :
- 0.213" (5.40mm)
- Impedance :
- 1.8 Ohms
- Lead Spacing :
- Lifetime @ Temp. :
- 2000 Hrs @ 105°C
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 105°C
- Package / Case :
- Radial, Can - SMD
- Polarization :
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Ripple Current @ High Frequency :
- 95 mA @ 100 kHz
- Ripple Current @ Low Frequency :
- Size / Dimension :
- 0.197" Dia (5.00mm)
- Surface Mount Land Size :
- 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
- Tolerance :
- ±20%
- Voltage - Rated :
- 35 V