AP1441PNU-ILPAS
Номер детали производителя:
AP1441PNU-ILPAS
Производитель/бренд:
Prysmian Group
Часть описания:
144F SM TB IND PLN INTLK ALUM
Производитель :
Prysmian Group
Категория продукта :
Волоконно-оптические кабели
Attenuation - Typ :
Cladding Diameter :
125µm
Core Diameter :
9µm
Features :
Interlocked Aluminum Armor
Jacket (Insulation) Diameter :
1.200" (30.48mm)
Jacket (Insulation) Material :
Jacket Color :
Yellow
Length :
Product Status :
Active
Ratings :
OFCP
Refractive Index - Cladding :
Refractive Index - Core :
Style :
Standard
Tensile Strength :
152.0kg
Type :
Singlemode
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
Сопутствующие товары
Часть Производитель Запас Описание
AP14 Knowles Precision 5,567 CAP TRIMMER 1-14PF 125V TH