SOD12CAX
Номер детали производителя:
SOD12CAX
Часть описания:
SOD12CA/SOD123/REEL 7" Q1/T1 *S
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
10.1A
Operating Temperature :
-65°C ~ 150°C (TJ)
Power - Peak Pulse :
200W
Voltage - Breakdown (Min) :
13.43V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
19.9V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
12V