SOD60CAX
Номер детали производителя:
SOD60CAX
Часть описания:
SOD60CA/SOD123/REEL 7" Q1/T1 *S
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
2.1A
Operating Temperature :
-65°C ~ 150°C (TJ)
Power - Peak Pulse :
200W
Voltage - Breakdown (Min) :
67.2V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
96.8V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
60V