HHR-120AAB23F2X5
Номер детали производителя:
HHR-120AAB23F2X5
Производитель/бренд:
Panasonic
Часть описания:
BATTERY PACK NIMH 12V 4/5 AA
Производитель :
Panasonic
Категория продукта :
Аккумуляторы
Battery Cell Size :
4/5AA
Battery Chemistry :
Nickel Metal Hydride
Capacity :
1.15Ah
Number of Cells :
10
Product Status :
Obsolete
Rechargeability :
Yes
Size / Dimension :
2.85" L x 1.14" W x 1.69" H (72.5mm x 29.0mm x 43.0mm)
Structure :
Side to Side, 5 Rows x 2 Cells
Termination Style :
Solder Tab
Voltage - Rated :
12 V