B32320I1216K000
- Номер детали производителя:
- B32320I1216K000
- Производитель/бренд:
- EPCOS (TDK)
- Часть описания:
- 21MFD 1300V PP 50X57 PBT 5 PIN
- Состояние запаса:
- 64
- Производитель :
- EPCOS (TDK)
- Категория продукта :
- Пленочные конденсаторы
- Applications :
- General Purpose
- Capacitance :
- 21 µF
- Dielectric Material :
- Polypropylene (PP), Metallized
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 5 mOhms
- Features :
- Long Life
- Height - Seated (Max) :
- 2.244" (57.00mm)
- Lead Spacing :
- Mounting Type :
- Through Hole
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- Radial, Can - 5 Lead
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 1.969" Dia (50.00mm)
- Termination :
- Solder Lug
- Tolerance :
- ±10%
- Voltage Rating - AC :
- Voltage Rating - DC :
- 1300V (1.3kV)