DS441605-BA
Номер детали производителя:
DS441605-BA
Производитель/бренд:
Panasonic
Часть описания:
CAP FILM 6UF 10% 440VAC CHAS MT
Состояние запаса:
79
Производитель :
Panasonic
Категория продукта :
Пленочные конденсаторы
Applications :
Motor Run
Capacitance :
6 µF
Dielectric Material :
Polypropylene (PP), Metallized
ESR (Equivalent Series Resistance) :
Features :
Height - Seated (Max) :
1.654" (42.00mm)
Lead Spacing :
Mounting Type :
Chassis Mount
Operating Temperature :
-25°C ~ 70°C
Package / Case :
Rectangular Box
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
1.969" L x 1.201" W (50.00mm x 30.50mm)
Termination :
Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Tolerance :
±10%
Voltage Rating - AC :
440V