SMBJ28CA
Номер детали производителя:
SMBJ28CA
Производитель/бренд:
Anbon Semiconductor
Часть описания:
600W TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSO
Производитель :
Anbon Semiconductor
Категория продукта :
Диоды ТВС
Applications :
General Purpose
Bidirectional Channels :
1
Capacitance @ Frequency :
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
13.2A
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case :
DO-214AA, SMB
Power - Peak Pulse :
600W
Power Line Protection :
No
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
SMB/DO-214AA
Type :
Zener
Unidirectional Channels :
Voltage - Breakdown (Min) :
31.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
45.4V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
28V
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    1500W TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESS
    600W SURFACE MOUNT TRANSIENT VOL