P2RFC-2074-39
- Номер детали производителя:
- P2RFC-2074-39
- Производитель/бренд:
- RF Industries
- Часть описания:
- 7/16 M-7/16 M; SPP-250LLPL; 39"
- Состояние запаса:
- 603
- Производитель :
- RF Industries
- Категория продукта :
- Коаксиальные кабели (РЧ)
- 1st Connector :
- 7/16 Plug
- 1st Connector Mounting Feature :
- 1st Connector Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- 1st Contact Gender :
- Male
- 2nd Connector :
- 7/16 Plug
- 2nd Connector Mounting Feature :
- 2nd Connector Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- 2nd Contact Gender :
- Male
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Cable Type :
- SPP-250LLPL
- Color :
- Connector Impedance :
- 50 Ohms
- Features :
- Low PIM
- Frequency - Max :
- Ingress Protection :
- Length :
- 39.00" (990.60mm)
- Operating Temperature :
- Overall Impedance :
- 50 Ohms