CPDU12V0U-HF
- Номер детали производителя:
- CPDU12V0U-HF
- Производитель/бренд:
- Comchip Technology
- Часть описания:
- TVS DIODE 12VWM 24V 0603/SOD523F
- Производитель :
- Comchip Technology
- Категория продукта :
- Диоды ТВС
- Applications :
- General Purpose
- Bidirectional Channels :
- Capacitance @ Frequency :
- 60pF @ 1MHz
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 5A (8/20µs)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- Package / Case :
- 2-SMD, No Lead
- Power - Peak Pulse :
- 120W
- Power Line Protection :
- No
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- 0603/SOD-523F
- Type :
- Zener
- Unidirectional Channels :
- 1
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 13.3V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 24V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 12V