ESD24VS2UE6327HTSA1
- Номер детали производителя:
- ESD24VS2UE6327HTSA1
- Производитель/бренд:
- Infineon Technologies
- Часть описания:
- TVS DIODE 24VWM 41VC SOT23-3
- Производитель :
- Infineon Technologies
- Категория продукта :
- Диоды ТВС
- Applications :
- General Purpose
- Bidirectional Channels :
- Capacitance @ Frequency :
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 5A (8/20µs)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Package / Case :
- TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
- Power - Peak Pulse :
- 230W
- Power Line Protection :
- No
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- PG-SOT23
- Type :
- Zener
- Unidirectional Channels :
- 2
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 26V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 41V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 24V (Max)