SC1808JKNPOTBN150
Номер детали производителя:
SC1808JKNPOTBN150
Производитель/бренд:
YAGEO Group
Часть описания:
CAP CER 15PF 250V C0G/NP0 1808
Производитель :
YAGEO Group
Категория продукта :
Керамические конденсаторы
Applications :
Safety
Capacitance :
15 pF
Failure Rate :
Features :
High Voltage
Height - Seated (Max) :
Lead Spacing :
Lead Style :
Mounting Type :
Surface Mount, MLCC
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
1808 (4520 Metric)
Product Status :
Active
Ratings :
X2, Y3
Size / Dimension :
0.189" L x 0.079" W (4.80mm x 2.00mm)
Temperature Coefficient :
C0G, NP0
Thickness (Max) :
0.071" (1.80mm)
Tolerance :
±5%
Voltage - Rated :
250VAC
Часть Производитель Запас Описание
SC18 FILM CAMERA CONTRACTOR BATTERY Interlight 7,720 Replacement for Osram Sylvania S
SC18-0-250 Omron Automation 9,990 SCS SAFETY CONTACT ASSY SPEC
SC18-19 Belden 8,475 SAXXON CABLE CLIP 6MM
SC18-26 Belden 7,995 SAXXON CABLE CLIP 7MM
SC18-2SP-1945-2000C Omron Automation 8,936 SPECIAL SCS CONTACT SWITCH
SC18-3Q Belden 7,269 8MM SAXXON CABLE CLIP
SC1808JFNPOWBN330 YAGEO Group 8,429 CAP CER NPO 1808
SC1808JKNPOTBN101 YAGEO Group 8,469 CAP CER NPO 1808
SC1808JKNPOTBN102 YAGEO Group 9,547 CAP CER NPO 1808
SC1808JKNPOTBN151 YAGEO Group 8,509 CAP CER NPO 1808
SC1808JKNPOTBN220 YAGEO Group 5,320 CAP CER 22PF 250V C0G/NP0 1808