2RM230M-8-S
Номер детали производителя:
2RM230M-8-S
Производитель/бренд:
YAGEO Group
Часть описания:
GDT 230V 10KA 2 POLE SMD
Производитель :
YAGEO Group
Категория продукта :
Разрядники газоразрядные трубчатые (ГРТ)
Fail Short :
No
Impulse Discharge Current (8/20µs) :
10000A (10kA)
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Poles :
2
Package / Case :
2-SMD Cylinder Square End
Product Status :
Active
Tolerance :
±20%
Voltage - DC Spark Over (Nom) :
230 V