2RL2000L-8/B
Номер детали производителя:
2RL2000L-8/B
Производитель/бренд:
YAGEO Group
Часть описания:
GDT 2000V 5KA 2 POLE TH
Производитель :
YAGEO Group
Категория продукта :
Разрядники газоразрядные трубчатые (ГРТ)
Fail Short :
No
Impulse Discharge Current (8/20µs) :
5000A (5kA)
Mounting Type :
Through Hole
Number of Poles :
2
Package / Case :
Axial Cylinder
Product Status :
Active
Tolerance :
±20%
Voltage - DC Spark Over (Nom) :
2000 V