DSA-152MA-05(UL)
Номер детали производителя:
DSA-152MA-05(UL)
Производитель/бренд:
Mitsubishi Materials U.S.A
Часть описания:
GDT 1500V 1.5KA 2 POLE TH
Состояние запаса:
126
Производитель :
Mitsubishi Materials U.S.A
Категория продукта :
Разрядники газоразрядные трубчатые (ГРТ)
Fail Short :
No
Impulse Discharge Current (8/20µs) :
1500A (1.5kA)
Mounting Type :
Through Hole
Number of Poles :
2
Package / Case :
Axial
Product Status :
Active
Tolerance :
±20%
Voltage - DC Spark Over (Nom) :
1500 V