BK/A304-150MA
Номер детали производителя:
BK/A304-150MA
Производитель/бренд:
Eaton-Electronics Division
Часть описания:
BUSSMANN 304 150MA
Производитель :
Eaton-Electronics Division
Категория продукта :
Предохранители
Approval Agency :
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
Color :
Current Rating (Amps) :
Fuse Type :
Melting I²t :
Mounting Type :
Operating Temperature :
Package / Case :
Product Status :
Active
Response Time :
Size / Dimension :
Voltage Rating - AC :
Voltage Rating - DC :
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    CB227-7 1/2
    CIR BRKR THERMAL 15A 24VDC PUSH
    CIR BRKR THERMAL 30A 24VDC PUSH