TR/0603FA1.5-T
Номер детали производителя:
TR/0603FA1.5-T
Производитель/бренд:
Eaton-Electronics Division
Часть описания:
FUSE BRD MNT 1.5A 32VAC/VDC 0603
Производитель :
Eaton-Electronics Division
Категория продукта :
Предохранители
Approval Agency :
CSA, UR
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
35A
Color :
Current Rating (Amps) :
1.5 A
Fuse Type :
Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Melting I²t :
0.0319
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
0603 (1608 Metric)
Product Status :
Active
Response Time :
Fast Blow
Size / Dimension :
0.063" L x 0.032" W x 0.022" H (1.60mm x 0.81mm x 0.56mm)
Voltage Rating - AC :
32 V
Voltage Rating - DC :
32 V
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    CB227-7 1/2
    CIR BRKR THERMAL 15A 24VDC PUSH
    CIR BRKR THERMAL 30A 24VDC PUSH