0676.050DRT4P
- Номер детали производителя:
- 0676.050DRT4P
- Производитель/бренд:
- Littelfuse
- Часть описания:
- FUSE CERAMIC 50MA 250VAC AXIAL
- Производитель :
- Littelfuse
- Категория продукта :
- Предохранители
- Approval Agency :
- CSA, UL
- Breaking Capacity @ Rated Voltage :
- 35A
- Color :
- Current Rating (Amps) :
- 50 mA
- Fuse Type :
- Cartridge, Ceramic
- Melting I²t :
- Mounting Type :
- Through Hole
- Operating Temperature :
- Package / Case :
- Cartridge, Non-Standard (Axial)
- Product Status :
- Obsolete
- Response Time :
- Fast Blow
- Size / Dimension :
- 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
- Voltage Rating - AC :
- 250 V