LSA61-D1D1-S12
Номер детали производителя:
LSA61-D1D1-S12
Производитель/бренд:
ConductRF
Часть описания:
CBL ASSY 2.92MM M-2.92MM M 12"
Состояние запаса:
100
Производитель :
ConductRF
Категория продукта :
Коаксиальные кабели (РЧ)
1st Connector :
2.92mm Plug
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
1st Contact Gender :
Male
2nd Connector :
2.92mm Plug
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
2nd Contact Gender :
Male
Cable Impedance :
Cable Type :
2.18mm OD Coaxial Cable
Color :
Black
Connector Impedance :
50 Ohms
Features :
Shielded
Frequency - Max :
40 GHz
Ingress Protection :
Length :
12.00" (304.80mm)
Operating Temperature :
-65°C ~ 105°C
Overall Impedance :
50 Ohms
Product Status :
Active
Style :
2.92mm to 2.92mm
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    HAND-FORM 0.085" COAX CABLE
    FLEXIBLE 0.141" COAX CABLE
    FLEXIBLE 0.085" COAX CABLE
    SEMI-FLEX 0.085" COAX CABLE
    CBL ASSY SMA PLUG 6"
Каталог сопутствующих товаров
  • Taoglas
    CBL ASSY SMA-MHF1 3.740"
  • Taoglas
    CBL ASSY SMA-MHF1 7.874"
    CBL ASSY RPSMA-MHF1 3.740"
    CBL ASSY SMA-U.FL 3.937"
    CBL ASSY SMA-MHF3 3.740"