227TTA100M
Номер детали производителя:
227TTA100M
Часть описания:
CAP ALUM 220UF 20% 100V AXIAL
Capacitance :
220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
754mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. :
2000 Hrs @ 85°C
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
Axial, Can
Ripple Current @ High Frequency :
772.8 mA @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency :
560 mA @ 120 Hz
Size / Dimension :
0.512" Dia x 1.024" L (13.00mm x 26.00mm)
Surface Mount Land Size :
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
100 V
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    BATT LITH 3.7V 85MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITHIUM 3.7V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3.7V COIN 20.0MM