0313.031H
Номер детали производителя:
0313.031H
Производитель/бренд:
Littelfuse
Часть описания:
FUSE GLASS 31MA 250VAC 3AB 3AG
Производитель :
Littelfuse
Категория продукта :
Предохранители
Approval Agency :
CSA, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
Color :
Current Rating (Amps) :
31 mA
Fuse Type :
Cartridge, Glass
Melting I²t :
Mounting Type :
Requires Holder
Operating Temperature :
Package / Case :
3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Product Status :
Obsolete
Response Time :
Slow Blow
Size / Dimension :
0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Voltage Rating - AC :
250 V
Voltage Rating - DC :
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    COMPLETE 7P 24V/N COIL/60 LU 4.5
    CBL 5POS FMALE TO FMALE 14.76'
    CBL 7POS FMALE TO FMALE 14.76'
    CBL 7POS FMALE TO FMALE 14.76'