TR/3216FF-1.25A
Номер детали производителя:
TR/3216FF-1.25A
Производитель/бренд:
Eaton-Electronics Division
Часть описания:
FUSE BOARD MNT 1.25A 32VAC 63VDC
Производитель :
Eaton-Electronics Division
Категория продукта :
Предохранители
Approval Agency :
CSA, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
50A
Color :
Current Rating (Amps) :
1.25 A
Fuse Type :
Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Melting I²t :
0.035
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
1206 (3216 Metric)
Product Status :
Obsolete
Response Time :
Fast Blow
Size / Dimension :
0.126" L x 0.063" W x 0.035" H (3.20mm x 1.60mm x 0.90mm)
Voltage Rating - AC :
32 V
Voltage Rating - DC :
63 V
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    CB227-7 1/2
    CIR BRKR THERMAL 15A 24VDC PUSH
    CIR BRKR THERMAL 30A 24VDC PUSH