Q-2N05500080.5M
- Номер детали производителя:
- Q-2N05500080.5M
- Производитель/бренд:
- Amphenol Custom Cable
- Часть описания:
- CBL ASSY N TO TNC PL RG58 19.69"
- Состояние запаса:
- 100
- Производитель :
- Amphenol Custom Cable
- Категория продукта :
- Коаксиальные кабели (РЧ)
- 1st Connector :
- N-Type Plug
- 1st Connector Mounting Feature :
- 1st Connector Mounting Type :
- 1st Contact Gender :
- Male
- 2nd Connector :
- TNC Plug
- 2nd Connector Mounting Feature :
- 2nd Connector Mounting Type :
- 2nd Contact Gender :
- Male
- Cable Impedance :
- Cable Type :
- RG-58
- Color :
- Black
- Connector Impedance :
- Features :
- Shielded
- Frequency - Max :
- 11 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 19.69" (500.00mm)
- Operating Temperature :
- Overall Impedance :
- 50 Ohms