CAB453RF-0200-A-1-S
Номер детали производителя:
CAB453RF-0200-A-1-S
Производитель/бренд:
GradConn
Часть описания:
CBL ASSY TNC-MMCX 7.874"
Состояние запаса:
176
Производитель :
GradConn
Категория продукта :
Коаксиальные кабели (РЧ)
1st Connector :
TNC Jack
1st Connector Mounting Feature :
Bulkhead - Front Side Nut
1st Connector Mounting Type :
Panel Mount
1st Contact Gender :
Female
2nd Connector :
MMCX Plug, Right Angle
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
2nd Contact Gender :
Male
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
RG-174
Color :
Black
Connector Impedance :
Features :
Frequency - Max :
3 GHz
Ingress Protection :
IP67/IP68 - Dust Tight, Waterproof
Length :
7.874" (200.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Overall Impedance :
50 Ohms
Product Status :
Active
Style :
MMCX to TNC
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
  • Taoglas
    CBL ASSY SMA-MHF1 3.740"
  • Taoglas
    CBL ASSY SMA-MHF1 7.874"
    CBL ASSY RPSMA-MHF1 3.740"
    CBL ASSY SMA-U.FL 3.937"
    CBL ASSY SMA-MHF3 3.740"