CABLE 196 RF-0100-A-1
- Номер детали производителя:
- CABLE 196 RF-0100-A-1
- Производитель/бренд:
- GradConn
- Часть описания:
- CBL ASSY SMA-MMCX RG178 3.937"
- Состояние запаса:
- 688
- Производитель :
- GradConn
- Категория продукта :
- Коаксиальные кабели (РЧ)
- 1st Connector :
- SMA Jack
- 1st Connector Mounting Feature :
- Bulkhead - Front Side Nut
- 1st Connector Mounting Type :
- Panel Mount
- 1st Contact Gender :
- Female
- 2nd Connector :
- MMCX Plug, Right Angle
- 2nd Connector Mounting Feature :
- 2nd Connector Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- 2nd Contact Gender :
- Male
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Cable Type :
- RG-178
- Color :
- Brown
- Connector Impedance :
- Features :
- Frequency - Max :
- 3 GHz
- Ingress Protection :
- IP67/IP68 - Dust Tight, Waterproof
- Length :
- 3.937" (100.00mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C