DH-20G50011
- Номер детали производителя:
- DH-20G50011
- Производитель/бренд:
- CviLux
- Часть описания:
- 1.13UFL-SMA FEMALE, 150MM
- Производитель :
- CviLux
- Категория продукта :
- Коаксиальные кабели (РЧ)
- 1st Connector :
- IPEX MHF1 Plug, Right Angle
- 1st Connector Mounting Feature :
- 1st Connector Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- 1st Contact Gender :
- Female
- 2nd Connector :
- SMA Jack
- 2nd Connector Mounting Feature :
- 2nd Connector Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- 2nd Contact Gender :
- Female
- Cable Impedance :
- Cable Type :
- Color :
- Gray
- Connector Impedance :
- Features :
- Frequency - Max :
- Ingress Protection :
- Length :
- 5.906" (150.00mm)
- Operating Temperature :
- Overall Impedance :
- 50 Ohms