BK1/ABC-10DX-R
Номер детали производителя:
BK1/ABC-10DX-R
Производитель/бренд:
Eaton-Electronics Division
Часть описания:
BUSS SMALL DIMENSION FUSE
Производитель :
Eaton-Electronics Division
Категория продукта :
Предохранители
Approval Agency :
CSA, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
200A AC, 10kA DC
Color :
Current Rating (Amps) :
10 A
Fuse Type :
Cartridge, Ceramic
Melting I²t :
208.8
Mounting Type :
Requires Holder
Operating Temperature :
Package / Case :
3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Product Status :
Active
Response Time :
Fast Blow
Size / Dimension :
0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Voltage Rating - AC :
250 V
Voltage Rating - DC :
125 V
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    CB227-7 1/2
    CIR BRKR THERMAL 15A 24VDC PUSH
    CIR BRKR THERMAL 30A 24VDC PUSH