MPL477M0DG19TRC0
Номер детали производителя:
MPL477M0DG19TRC0
Производитель/бренд:
Manyue
Часть описания:
CAP ALUM POLY 470UF 20% 2V SMD
Производитель :
Manyue
Категория продукта :
Алюминий-полимерные конденсаторы
Applications :
Capacitance :
470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
3mOhm
Features :
Height - Seated (Max) :
0.075" (1.90mm)
Impedance :
Lead Spacing :
Lifetime @ Temp. :
2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-55°C ~ 105°C
Package / Case :
2917 (7343 Metric)
Product Status :
Active
Ratings :
Ripple Current @ High Frequency :
Ripple Current @ Low Frequency :
Size / Dimension :
0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Surface Mount Land Size :
Tolerance :
±20%
Type :
Polymer
Voltage - Rated :
2 V