GSC30DREH-S13
Номер детали производителя:
GSC30DREH-S13
Производитель/бренд:
Sullins Connector Solutions
Часть описания:
CONN EDGE DUAL FMALE 60POS 0.100
Производитель :
Sullins Connector Solutions
Категория продукта :
Соединители для кромок
Card Thickness :
0.062" (1.57mm)
Card Type :
Non Specified - Dual Edge
Color :
Black
Contact Finish :
Gold
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Contact Material :
Phosphor Bronze
Contact Type :
Full Bellows
Features :
Card Extender
Flange Feature :
Top Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Gender :
Female
Mounting Type :
Board Edge, Straddle Mount
Number of Positions :
60
Number of Positions/Bay/Row :
30
Number of Rows :
2
Operating Temperature :
-65°C ~ 125°C
Pitch :
0.100" (2.54mm)
Product Status :
Active
Read Out :
Dual
Termination :
Solder Eyelet(s)
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156
    CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156
    CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156