337XMPL002MG28A
Номер детали производителя:
337XMPL002MG28A
Часть описания:
CAP ALUM POLY 330UF 20% 2V SMD
Capacitance :
330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
4.5mOhm
Features :
Height - Seated (Max) :
0.118" (3.00mm)
Lifetime @ Temp. :
1000 Hrs @ 105°C
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C
Ripple Current @ High Frequency :
3 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency :
Size / Dimension :
0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Surface Mount Land Size :
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
2 V
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    BATT LITH 3.7V 85MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITHIUM 3.7V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3.7V COIN 20.0MM