SCC2211X102K502TX
- Номер детали производителя:
- SCC2211X102K502TX
- Производитель/бренд:
- Holy Stone Enterprise Co., Ltd.
- Часть описания:
- CAP CER 1000PF 250V X7R 2211
- Производитель :
- Категория продукта :
- Керамические конденсаторы
- Applications :
- Safety, Boardflex Sensitive
- Capacitance :
- 1000 pF
- Failure Rate :
- Features :
- Soft Termination
- Height - Seated (Max) :
- Lead Spacing :
- Lead Style :
- Mounting Type :
- Surface Mount, MLCC
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Package / Case :
- 2211 (5728 Metric)
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- X1, Y2
- Size / Dimension :
- 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm)
- Temperature Coefficient :
- X7R
- Thickness (Max) :
- Tolerance :
- ±10%
- Voltage - Rated :
- 250V