TSD-200MA
Номер детали производителя:
TSD-200MA
Часть описания:
GLASS - 5X20MM (IEC), SLOW 200MA
Approval Agency :
BSI, CCC, CE, CSA, cURus, IMQ, KC, SEMKO, VDE
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
35A
Color :
Current Rating (Amps) :
200 mA
Melting I²t :
0.1628
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
5mm x 20mm
Size / Dimension :
0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Voltage Rating - AC :
250 V