08851.25DR
Номер детали производителя:
08851.25DR
Производитель/бренд:
Littelfuse
Часть описания:
FUSE BOARD MNT 1.25A 500VDC SMT
Производитель :
Littelfuse
Категория продукта :
Предохранители
Approval Agency :
cURus, TUV
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
100A
Color :
Current Rating (Amps) :
1.25 A
Fuse Type :
Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Melting I²t :
1.25
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
2-SMD, Square End Block
Product Status :
Active
Response Time :
Size / Dimension :
0.428" L x 0.188" W x 0.188" H (10.86mm x 4.78mm x 4.78mm)
Voltage Rating - AC :
Voltage Rating - DC :
500 V
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    COMPLETE 7P 24V/N COIL/60 LU 4.5
    CBL 5POS FMALE TO FMALE 14.76'
    CBL 7POS FMALE TO FMALE 14.76'
    CBL 7POS FMALE TO FMALE 14.76'